apartamenty na sprzedaż Zakopane

Apartamenty na sprzedaż

Apartamenty na sprzedaż w centrum Zakopanego – Górski Diament – położone są w odległości  zaledwie 250 metrów od kultowych Krupówek. W jednym, kameralnym budynku znajdują się 54 apartamenty z niepowtarzalnym widokiem na Tatry, restauracja, lounge bar, jacuzzi, SPA i siłownia. Zadbaliśmy również o parking dla mieszkańców i codzienną, komfortową obsługę i ochronę każdego z naszych gości.

Apartamenty na sprzedaż w wyjątkowym stylu

Apartamenty Górski Diament są realizacją naszej misji połączenia najlepszych tradycji zakopiańskich z nowoczesną architekturą i designem. Dzięki współpracy uznanych mistrzów zakopiańskich i wizjonerskich architektów, tworzymy miejsce inne od wszystkich. Dbając przy tym o spójność każdego szczegółu: bryły budynku, jej stylizacji, wykończenia wnętrz, mebli, po najmniejsze detale dekoracyjne.
Dlatego naszym klientom oferujemy współpracę w zakresie wykończenia i aranżacji apartamentów, proponując rozwiązania komponujące się z charakterem całej inwestycji. Każdy z apartamentów może dzięki temu uzyskać swój indywidualny charakter zgodny z gustami klienta i jednocześnie być dopełnieniem całości koncepcji architektonicznej.

Apartamenty Górski Diament – co oferujemy?

Na nasz projekt składają się 54 apartamenty o metrażu od 34 do ponad 90 metrów kwadratowych. Każdy z nich posiada taras widokowy, z którego można napawać się niepowtarzalnym widokiem na góry. W ramach współpracy proponujemy ochronę i zarządzaniem lokalem podczas nieobecności właścicieli.
Górski Diament to koncepcja, która pomyślana jest nie tylko jako miejsce luksusowego wypoczynku, ale również  inwestycja przynosząca naszym klientom realny zysk.
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu zapoznania się z wszystkimi walorami naszej górskiej inwestycji.
Tel. +48 602 111 144
E-mail biuro@gorski-diament.pl
Do zobaczenia!

Copyright 2022 Księstwo Góralskie.

Fundacja Księstwa Góralskiego
Podtrzymujemy i upowszechniamy góralską tradycję.

www.KsiestwoGoralskie.pl